15 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Zjarri në fabrikën në Kërpimeh të Podujevës, Policia jepë detaje

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për zjarrin, që e ka përfshirë sot një fabrikë në fshatin Kërpimeh të Podujevës.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, tha se zjarrfikësit dhe policia janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

“Sot rreth orës 11:00, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në një fabrikë në fshatin Kërpimeh të Podujevës. Në vendngjarje janë zjarrfiksit dhe policia të cilët po merren me rastin. Për detaje njoftoheni me kohë.” /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...