18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Zogu habit me imitimin aq të mirë të sirenës së policisë

Policia në një qytet në Mbretërinë e Bashkuar ka mbetur e habitur nga imitimi aq i mirë i një zogu.

Videoja e imitimit është publikuar menjëherë në rrjete sociale nga ekipi i policisë dhe është bërë virale.

Disa përdorues e kanë identifikuar zogun si Starling, zog i zi, trupmadh me bisht të shkurtër.

Thuhet se ata janë në gjendje të imitojnë edhe tinguj të ndryshëm si motoçikleta dhe zogj të tjerë. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...