5.9 C
Pec
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Zvicra del me qëndrim zyrtar, përkrahë Kosovën

Ambasada e Zvicrës ka dalur me qëndrim zyrtar lidhur me situatën e djeshme në veri.

Në reagim dënohet fuqishëm sulmi ndaj policisë së Kosovës dhe bëhet thirrje për qetësi.

“Zvicra dënon fuqishëm sulmin e urryer ndaj policisë së Kosovës dhe bën thirrje për qetësi dhe përmbajtje. Ata që janë përgjegjës për këtë akt dhune duhet të mbajnë përgjegjësi” thuhet në reagimin zyrtar të Zvicrës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...