0.4 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Zvicra publikon listën e shtatorit, katër shqiptarë zbarkojnë në “Fadil Vokrri”

Zvicra ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e shtatorit.

“Helvetikët” do të ndeshen me Kosovën në stadiumin “Fadil Vokrri” më 9 shtator, kurse tri ditë më vonë përballen me Andorrën në shtëpi.

E në këtë grumbullim do të jenë katër shqiptarë të ftuar, shkruan Gazeta Express.

Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Ardon Jashari dhe Uran Bislimi do të jenë futbollistët shqiptarë që do të zbarkojnë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Image

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...