11 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Zvogëlohen pritjet në pikat kufitare, gjysmë ore te Dheu i Bardhë dhe në Merdare

Janë zvogëluar pritet në pikat kufitare për të dalë nga Kosova

Tani mërgimtarët po presin deri në gjysmë ore te Dheu i Bardhë, ku kolona është 100 metra.

Pritje po e njëjtë po ndodh edhe në Merdare, ku kolona është 70 metra.

Derisa në pikat tjera kufitare, si në hyrje poashtu edhe dalje, njerëzit po presin 3 deri në 5 minuta./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...