9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

Zvogëlohet pritja në Merdare, vetëm 30 minuta për të hyrë në Kosovë

Deri në gjysmë ore është koha e pritjes në pikën kufitare në Merdarë për të hyrë në Kosovë.

Te Dheu i Bardhë pritjet janë deri në 15 minuta dhe 10 minuta në Jarinje.

Ndërkaq, në pikat e tjera kufitare ka pritje deri në 5 minuta.\Njeshi\

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...