22.6 C
Pec
E enjte, 28 Shtator, 2023

Zyra Kombëtare e Auditimit prezanton sot të gjeturat rreth efektivitetit të institucioneve në trajtimin e rasteve të dhunës në familje

Në bashkëpunim me UN – Woman – Zyra në Kosovë, Zyra Kombëtare e Auditimit prezanton sot nga ora 10:00, të gjeturat dhe rekomandimet nga raporti i auditimit të performancës “Efektiviteti i institucioneve në trajtimin e rasteve të dhunës në familje”.

Marrin pjesë: Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, Avokati i Popullit, Naim Qelaj etj.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...